HALI YIKAMAHALI YIKAMA ve temizleme işini profesyonellere emanet edin...

Halı temizliği, yılda en az iki kez yapılması gereken hijyenin öncelikli kuralıdır. Halı temizliği çok karmaşıktır ve çaba gerektirir. Evin hemen hemen her yerinde bulunan halılar şüphesiz en kirli nesnelerdir. Halılar kirlendikçe, toz ve kir zamanla dibe çöker ve onları görmek zorlaşır. Bu durumda halıyı temizlemeniz zor olacaktır. Halılarınızı halı temizleme şirketimize verebilir, zaman ve çaba harcamadan iyice temizletebilirsiniz. Belli bir kullanım süresinden sonra kirlenen halılar zamanla sağlığınız için tehlikeli hale gelir.

Halılarınızı hijyenik ve temiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, halıları kesinlikle halı yıkama fabrikasına göndermeniz gerekir. Özel halı temizleme fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Bir halı temizleme şirketi olarak, size sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmanızı sağlamaya kararlıyız. Halılarınızı mümkün olan en temiz şekilde ve halınıza en uygun şampuanlarla yıkıyoruz. Halılarınızı temizlemeye karar verirseniz, bizi arayın. Oraya gideceğiz, halılarınızı adresinizden alacağız ve adresinize geri getireceğiz.

Bu süreçte halılarınızı zarar vermeden yıkarız ve bunları en son teknolojiyi kullanarak kurutma odalarında kuruturuz. Halıyı nasıl yıkayacağınız gibi sorularınızı kolayca çözeceğiz. Halıları temizlemek için antibakteriyel şampuanlar kullanıyoruz.


Costs Contract
El Dokuması Halı Yıkama

El dokuması halıların kalitesi iplik türüne, düğüm yoğunluğuna ve boyaya göre belirlenir, ve ona göre yıkanır...

DETAY
Costs Contract
Makine Halısı Yıkama

Makine halılarınızın güvenli bir şekilde yıkamasına izin verin...

DETAY
Costs Contract
Shaggy Halı Yıkama

Bursa halı yıkama olarak, halının ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlıyoruz...

DETAY
Costs Contract
Step Halı Yıkama

Step halının türüne bağlı olarak, halı yıkama şampuanı, dereceli su.....

DETAY
Costs Contract
Yün Halı Yıkama

Yün halıları bitkisel şampuanlarla yıkanmalıdır....

DETAY
Costs Contract
Nepal Halı Yıkama

Nepal halıları, ipek halılara zarar vermemek için test edilen özel şampuanlarla yıkanmalıdır....

DETAY
WhatsAppWhatsApp