Yorgan yıkama işlemi ile evlerinizdeki çamaşır makineleri arasındaki fark, daha endüstriyel olması ve çeşitli süreçlerden geçmesidir. Yorgan yıkama fabrikamız, yorgan temizleme işlemine başlamadan hemen önce inatçı lekeleri çıkararak başlamayı önerir. Renklerin karışması durumuna karşı dikkatli olunmalıdır. Yün yorganları renklerine göre ayırdıktan sonra, yorganlar makinelere yerleştirilir. Yorganların yıkanmasının ardındaki aşama kurutulması işlemidir. Bunun neden böyle olduğuna gelince, yorgan kuru görünebilir, ancak tamamen kuru değildir. Sonuç olarak, hoş olmayan bir kokuya neden olabilir ve daha fazla çürümeye neden olabilir.

Yorganlarda kalan az miktarda nem bile, gelecekte ciddi sorunlara neden olabilir. Bursa halı ve yorgan yıkama şirketi olarak, tamamen kurutulmuş yorganlarınızı paketleyip adresinize bahar kokularında teslim ediyoruz. yorgan yıkama fabrikamız hijyene büyük önem veren bir şirkettir. Yorganların ve battaniyelerin profesyonel yıkama işlemlerinde, makineler her zaman aynı yönde döndüğü için deformasyon veya kıvrılma meydana gelmez. fabrikamızda yıkanan yorgnlar, sanki yeni ütülenmiş gibi düz bir şekilde ortaya çıkarlar.

Profesyonel yıkama makinelerinde ön yıkama, ana yıkama, durulama, sıkma gibi işlemlerden geçer. Yıkama işleminin sonunda yorganlar, kurutma makineli özel odalara veya kurutma için kurutma askılarına asılır. Yorgan ve battaniyelerin yıkama aşamalarında kullandığımız şampuanlar% 100 bitkisel olup kimyasal içermez. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra kurutma odasına gönderilir, asılır ve 2 veya 3 gün içinde teslim edilir.

Yorgan yıkama hizmetimizdeki diğer ürünlerde olduğu gibi, servis ekibimiz siparişinizi alındıktan sonra ürünlerinizi almaya gelecektir.


Costs Contract
Battaniye Yıkama

Battaniyeleri uygun koşullarda yıkadıktan ve kuruttuktan sonra ilk günki temizliğine kavuşturur....

DETAY
Costs Contract
Yün Yorgan Yıkama

Yorganın dolgu tipinin belirlenmesi, yorgan yıkama programının tanımlanması açısından önemlidir...

DETAY
Costs Contract
Yatak Yıkama

Yatakların yıkanması deneyim ve titizlik gerektirir. ...

DETAY
WhatsAppWhatsApp