El Dokuması Halı Yıkama
El Dokuması Halı Yıkama-1

El dokuması halıların kalitesi iplik türüne, düğüm yoğunluğuna ve boyaya göre belirlenir. El dokuma halılarda kullanılan boya, suyla temas ettiğinde çözülebilir. Dokuma halılarda iki tip boya kullanılır. Kök boyası ve kimyasal boyalar. Kök boyası kimyasal boyalardan daha parlak görünür, daha canlı bir görünüm verir. Her iki boyayı da kullanan el yapımı halıları yıkamada deneyiminiz yoksa, geri dönüştürülemeyen sorunlar ortaya çıkabilir. Yıkama sırasında el yapımı halılardaki boya karışırsa veya kararırsa, tedavi yoktur.

Bu garanti, halılarınızı temizleyeceğiniz şirket tarafından sağlanmalıdır. Biz Bursa Halı Yıkama şirketi olarak bu garantiyi veriyoruz. Ayrıca, bu halıları evinizde silmek oldukça risklidir. Yıkama için satın aldığımız daha önce karıştırılmış veya solmuş halıların yüzde ellisi halıları profesyonelce yıkamak için kullanıldıysa, yüzde elli'sinin evde yanlış veya bilinçsiz temizlik nedeniyle bozulduğunu görüyoruz. Çok para için satın aldığınız veya yıllarca sakladığınız el yapımı halıyı temizlediğiniz sürece, halıya iyi temizlenmemeniz dışında halıya da gitmeyebilirsiniz.

Halılarımızı bizimle yıkamasanız bile, bilgi için bizi arayabilirsiniz. Yün halılar diğer halılardan daha kalındır ve daha fazla toz, kir ve halı akarları içerir.Her şeyden önce, temizlediğimiz halıları makinemizdeki büyük kir ve tozdan temizleriz ve hemen bir dönüşte sıkarız.

Dokuma halıların elle yıkanmasıyla uğraşan personelimizin çok fazla deneyime sahip olması nedeniyle herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz. Bu halıların temiz bir yıkamayla aynı şekilde yıkanması gerekir. El yıkama halıları hassas bir halıdır. El yıkama halıları, uzmanlığa ihtiyaç duyan uzmanlara emanet edilecek hassas bir yıkamadır. Fabrikamıza gelen el yapımı dokuma halı türüne göre değişir, tozun çıkarılmasından sonraki bir sonraki adım yıkama işlemidir. El dokuması halılar, dikkatli ve dikkatli bir şekilde gözlemlendiğinde özel olarak hazırlanan bitkisel şampuanlarla yıkanır.

WhatsAppWhatsApp