Yasin Gökçe Bursa Halı Yıkama
Yasin Gökçe Bursa Halı Yıkama-1

Yasin Halı Yıkama ve Gökçe Halı Yıkama firmaları birleşerek Yasin Gökçe Halı yıkama  firması adı altında toplanmıştır. Firmamız toplamda 15 yıllık tecrübesiyle sektörde bir yer kazanmış ve kendini kanıtlamıştır. Aynı arzu ve çalışma kararlılığıyla, geçmişin üzerine yenilikçiliği de koyarak bugüne en iyi şekilde ulaşmayı başardı. Gelişen teknolojiler sayesinde şirket halı yıkama sektöründe öne çıkmayı, sürekli çözümler sunmayı ve memnun müşterilerin potansiyelini gerçekleştirmeyi başardı. Halı yıkama ile başlayan hizmetimiz, koltuk yıkama, panjur yıkama, yorgan ve battaniye yıkama konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

Halı temizleme hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin hem mevsimsel hem de aylık olarak ihtiyaç duydukları hizmetlerden biridir. Bursa halı yıkama şirketi olarak halılarınızı en modern makine ve ekipmanları kullanarak mümkün olan en iyi şekilde yıkıyoruz.
Ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hizmet veren firmamız, bu ilçelerin hemen hemen tüm mahallelerine ücretsiz servis hizmeti de vermektedir.

Yıkama işleminde kullanılan ilaçları ve temizleyicileri dikkatli bir şekilde seçeriz ve kaliteden ödün vermeden uygularız. Profesyonel meslektaşlarımızla birlikte eşyalarınızı titizlikle sıralarız ve hijyenliğini titizlikle koruruz ve bunları son kullanıcıya, yani siz değerli müşterilerimize teslim ederiz. Artık bahar kokulu halılarınız, perdeleriniz ve koltuklarınız ailenizle vakit geçirebileceğiniz bir dünyayı paylaşıyor. Şirketimiz olarak, en güzel yaşam alanlarınızı dekore ediyoruz ve hijyenik halılar ve koltuklarla iyi vakit geçirmenizi temenni ediyoruz.

Uygun fiyatlarla ve kaliteli işçilikle firmamız ile iletişime geçerek halılarınızı doğrudan kapıdan aldırabilirsinz. Memnuniyetiniz bizim vizyonumuzdur.

Yasin/Gökçe Halı Yıkama Şirketi BURSA

WhatsAppWhatsApp