Özlüce Mahallesi
Özlüce Mahallesi-1

Ev temizliği denilince akla gelen en zor ama en önemli şey halı temizliğidir ve ev temizliği özellikle kadınlar için önemlidir. Özlüce Gökçe Halı Yıkama Firması halı yıkamanın karmaşıklığını ve meşakkatini tamamen ortadan kaldırıyor. Evde küçük çocuklar varsa temizlik ve hijyenin önemi çok daha fazladır. Sürekli basılan halılar evde en kısa sürede en çok kirlenen eşyalardır. Bu nedenle Özlüce bölgesindeki halı yıkama firmaları yılda en az 4 kez profesyonel halı yıkamayı önermektedir.

Bütün gün ayakkabı içinde kalan ayaklarımız kirlenir, terler ve çok sayıda bakteri oluşur. Akşam eve geldiğimizde bütün gün kirli ayaklarla bastığımız halılara bulaştırmamıza neden oluyor. Üzerine dökülen kırıntılar, sıvı gıdalar, insan vücudundan dökülen deri döküntüleri de halının kirlenmesine ve mikrobiyal içeriğine neden olur. Özlüce'deki halı yıkama firmaları halıları yıkarken kullandıkları en son makineler ile halıların en derin kısmına inerek tüm bakterileri yok ediyor.

Özellikle her gün üzerine basılan yolluk vehalılar, halı yığınına toz, kir ve mikropları hapseder. Bu kir ve mikroplardan kadınların elde veya evdeki çamaşır makinaları ile temizlemek ve kurtulmak neredeyse imkansızdır. Kendi imkanlarınız ile yıkama ve susuzlaştırma işlemi halıların sadece üst yüzeyini temizler ancak sağlık açısından olması gereken temizlik ve hijyeni sağlayamaz.

Özlüce mahallesindeki halı yıkama firmaları ve kullandığı teknolojik ekipmanlar sayesinde halılarınız uygun hijyene kavuşuyor. Ücretsiz servis imkanımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca yorgan, perde, koltuk gibi diğer temizlik ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

WhatsAppWhatsApp