Yıldırım Bölgesi
Yıldırım Bölgesi-1

Yıldırım, Bursa'nın merkezinde Osmangazi'den sonra en büyük ve en çok göç alan metropol ilçesidir. Yıldırım'ın halı yıkamasına gelince, müşterilerimizin çoğunun halının ne olduğunu veya halının hangi malzemeden yapıldığını bilmemesi doğaldır. Halı satan halı şirketleri bile halının malzemesini tam olarak bilmiyor olabilirler. Halınızı yıkayan bir halı temizleme şirketi, bu halının tam olarak ne olduğunu bilmelidir. Halınızı, yıkanması gereken sisteme göre bilmiyorsa ve yıkamıyorsa, onarılamaz sonuçlar ortaya çıkabilir: halınız bozulur veya tamamen temizlenmez.

Profesyonel olmayan halı temizleme şirketlerinde halı yıkama siparişi verebilirsiniz, ancak halınız temizlenmeyecek, yapışkan olacak, lekeleri çıkarmayacak, sabunlu kaldığı ve daha çabuk kirlendiği için kiri kendine çekecektir. Uygun sistemde yıkanmayan, uygun şampuanı kullanmayan, gerekli miktarda yıkanmayan ve içeride kurumayan halılar sadece yıkanmış gibi olur ve asla temizlenmez. Yıldırım bölgesine Yıldırım halı temizliği olarak hizmet veren Bursa Yıldırım Halı Yıkama Fabrikası, sadece yaz aylarında değil, on iki ay boyunca da halı temizleme hizmeti vermektedir.

Yıldırım halı yıkama
Dışarıda kar yağdığında bile halılarınızı üç günde temizleyeceğiz ve size teslim edeceğiz. Bursa Yıldırım Halı Yıkama Fabrikasında halılardaki toz elektrikli süpürge ile alınır ve ardından yıkama işlemi tamamlanır. Bursa Yıldırm Halı yıkama fabrikasında halılar tamamen otomatik bir makinede birer birer yıkanır ve durulanır. Bursa Yıldırım Halı Yıkama Fabrikasında profesyonel personel bulunmaktadır ve size%100 memnun kalacağınız halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Halı temizliği sırasında kullandığımız tüm temizleyiciler doğaldır ve halılarınıza asla zarar vermez. Yıldırım'ın halı yıkama fabrikamızda halılar kapalı bir odada kurutulmaktadır. Her halı türü, dokusuna uygun halı şampuanlarıyla yıkanır.

WhatsAppWhatsApp